X
Produkt byl přidán do objednávky

Známe Vaše přání

Váš košík je prázdný

Úvod Přírodní kosmetika Kosmetika z Mrtvého moře

Kosmetika z Mrtvého moře

Mrtvé moře je naprosto jedinečné slané jezero, které se nachází na hranicích Jordánska a Izraele. Vzniklo cca před 3 miliony lety. Díky tomu je kosmetika z mrtvého moře unikátně bohatá na minerální látky: síra, jód, hořčík, draslík, vápník, sodík a mnoho dalších. Vysoká koncentrace minerálů má blahodárný účinek při léčbě kožních nemocí - lupénky, ekzémů, akné a při léčbě revmatických a respiračních problémů. 

V kategorii kosmetika z mrtvého moře naleznete velmi kvalitní přípravky vyrobené z extraktů tohoto moře, které Vám pomohou s kožními problémy. Vybrat si můžete velmi kvalitní sůl z Mrtvého moře, která se využívá do koupele, nebo bahno z  Mrtvého moře, které je vhodné jako pleťová maska nebo krém. Všechny tyto produkty mají jedinečný účinek při léčbě kožních problémů.

Léčivé účinky kosmetiky z Mrtvého moře

Přírodní tělová, pleťová a koupelová kosmetika z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magic se vyrábí v Anglii a je rozšířená a oblíbená po celém světě. Tato kosmetika využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích působí blahodárně na všechny typy pleti. Díky efektu, který uvolňuje tekutiny z vnitřních vrstev pokožky a plní jimi vrstvy vnější je pleť svěží, jemná na dotek a  vypadá mladší.

Novinky na e-mail

Novinky

9/ 6 2017

Grilovací sezóna je tady! Využijte extra slevy až 46 % na vybrané grily.

A je to tu! To, na co jsme se všichni těšili. Grilovací sezóna! Nezáleží na tom, jestli máte balkón nebo velkou zahradu. Stolní, elektrické, zahradní, kontaktní, u nás si vybere každý...

Více »
5/ 6 2017

Doprava zdarma na veškerý nábytek a doplňky již od 1000 Kč.

Udělejte si to doma hezké! Doprava zdarma na veškerý nábytek a doplňky již od 1000 Kč.
Letní grilování, opalování na zahradě nebo terase, návštěvy přátel,... Akce do 12.6.


Více »

Archiv novinek

Reference našich zákazníků