X
Produkt byl přidán do objednávky

Známe Vaše přání

Váš košík je prázdný

Úvod Přírodní kosmetika Koupele bylinné, ovocné (šumivé koule,kuličky...)

Koupele bylinné, ovocné

Koupelové soli a šumivé koule – obsahují esenciální oleje, které příjemně působí a vaši pokožku. Zároveň uvolňují esence a vy můžete volně inhalovat léčivé aroma. Jeden balistik vždy stačí na jednu koupel.
Kuličky a špalíčky do koupele – vynikají hydratačními vlastnostmi a díky pravému kakaovému máslu zjemní vaši pokožku. Kuličky jsou ozdobeny okvětními plátky a semínky, které působí jako peeling.
Košíčky do koupele – vám zajistí dlouhodobou a příjemnou relaxaci. Košíček vám vystačí na 3-4 koupele, zároveň vytváří jemnou pěnu a vaši koupel obohacuje o kakaové máslo a esenciální oleje.

Košíčky do koupele

Košíčky jsou vyrobeny z kakaového másla a obohatili jsme je esenciálními oleji. Toto složení má vynikající hydratační vlastnosti a také vám pomáhá příjemněji a účinněji relaxovat. Na rozdíl od balistiky vám jeden košíček vystačí na 3–4 koupele! Nevěříte? Stačí odstranit obal, vhodit košíček do horké vody, nechat ji pomalu rozpustit a pozorovat, jak kolem vás vytváří jemnou pěnu a obohacuje vaši koupel o kakaové máslo a esenciální oleje.

Pokud je už rozpuštěna dostatečná část košíčku, vyndejte zbytek z vody a vložte ho do původního obalu, který doporučujeme do příštího použití skladovat na suchém místě. A pak už si jenom vychutnávejte koupel a relaxujte. Až se vynoříte (a určitě se vám do toho nebude chtít), bude vaše pokožka vláčná a voňavá a vy se budete cítit opět ve formě.

Kuličky a dortíčky do koupele

Tyto produkty mají stejný efekt jako košíčky do koupele. Jsou plné esenciálních olejů a pravého kakaového másla a mají vynikající hydratační vlastnosti. Na vršku najdete jako ozdobu okvětní plátky a semínka, která nejenže působí jako peeling, ale zároveň zjemňují pokožku. Nechte výrobek rozpustit ve vodě a pak už se jen ponořte a vychutnejte si jeho blahodárné účinky.
Minikošíčky do koupele

Mají úplně stejné složení i účinky jako košíčky popsané výše. Jediný rozdíl je v tom, že vám bude jeden minikošíček stačit na jednu koupel. Vy se tak nemusíte zabývat vyndáváním částečně rozpuštěného produktu a můžete si rovnou užívat koupel.

Novinky na e-mail

Novinky

9/ 6 2017

Grilovací sezóna je tady! Využijte extra slevy až 46 % na vybrané grily.

A je to tu! To, na co jsme se všichni těšili. Grilovací sezóna! Nezáleží na tom, jestli máte balkón nebo velkou zahradu. Stolní, elektrické, zahradní, kontaktní, u nás si vybere každý...

Více »
5/ 6 2017

Doprava zdarma na veškerý nábytek a doplňky již od 1000 Kč.

Udělejte si to doma hezké! Doprava zdarma na veškerý nábytek a doplňky již od 1000 Kč.
Letní grilování, opalování na zahradě nebo terase, návštěvy přátel,... Akce do 12.6.


Více »

Archiv novinek

Reference našich zákazníků