X
Produkt byl přidán do objednávky

Známe Vaše přání

Váš košík je prázdný

Úvod Přírodní kosmetika Tělová kosmetika - másla a mléka

Tělová kosmetika

Tělová másla jsou fantastickým produktem, který obsahuje velké množství kakaového másla. Účinně hydratuje pokožku, aniž byste po jeho použití měli pocit mastné pleti. Odloupněte dostatečné množství přípravku a třete s ním pokožku. Při styku s ní se totiž máslo mění na svoji tekutou formu a snadno se vstřebává. Zanechává pleť znatelně vláčnější a lesklou, ale bez nepříjemného pocitu mastnoty. Máslo je vhodné pro celé tělo, nejlepší je použít ho těsně po koupeli či sprchování, aby v pokožce „zamklo“ co nejvíce vlhkosti. Vhodné pro všechny typy pokožky, ideální pro suchou či zralou pleť.

Díky našim masážním mýdlům si můžete dopřát luxusní koupel plnou pěny a zároveň masáž celého těla. Mýdlo je napuštěno v mořské houbě, je založeno na glycerinové bázi, která mu dodává vynikající hydratační schopnosti. Houba má vynikající kosmetické vlastnosti, je totiž dostatečně šetrná k použití na celé tělo a zároveň odolná natolik, aby dlouho vydržela a působila jako peeling. Mýdlo můžete použít jak při sprchování, tak při koupeli. Navlhčete houbu v horké vodě a tělo třete tou její části, na které jsou výstupky. Protože je v houbě obsaženo mýdlo, po namočení se samo uvolňuje spolu s esenciálními oleji, které se vstřebávají do pokožky, a bohatě pění.

Většina žen se stará o svoji pleť s velkou pečlivostí. Dvakrát denně hydratační krém, správně odlíčit, nalíčit, vyčistit. Na zbytek svého těla ale často zapomínáme. Nejen obličej, ale celá naše pokožka potřebuje správnou péči. Jak o své tělo pečovat a pokožku hydratovat? Že své tělo musíme každý den umývat nás naučili už naši rodiče, když jsme byli malí. Kromě pravidelné sprchy je však potřeba starat se o naši pokožku i jinak. Voda, mýdla nebo sprchové gely kůži vysušují a ta ztrácí svou pružnost. Minimálně jednou denně bychom tedy měli používat přírodní tělové mléko.

Tělové mléko pokožku nejen hydratuje, ale dodá jí i potřebnou vláčnost a jemnou vůni. Zdravá kůže obsahuje 70 % vody, tento poměr se ale snadno naruší, takže dochází k dehydrataci. Pleť ztrácí pružnost a rychleji zvrásní. Dlouhodobá dehydratace dokonce může mít vážné kosmetické i zdravotní následky! Nejen na obličeji potom najdete suché pupínky, podrážděnou, svědící pleť, ekzémy… Pokud nechcete, aby vás toto neštěstí potkalo, je na čase se bránit! Přírodní tělová mléka narozdíl od běžných krémů z drogérie pokožku nezatěžují mají svěží vůni ovoce a jsou hypoalergení

Novinky na e-mail

Novinky

9/ 6 2017

Grilovací sezóna je tady! Využijte extra slevy až 46 % na vybrané grily.

A je to tu! To, na co jsme se všichni těšili. Grilovací sezóna! Nezáleží na tom, jestli máte balkón nebo velkou zahradu. Stolní, elektrické, zahradní, kontaktní, u nás si vybere každý...

Více »
5/ 6 2017

Doprava zdarma na veškerý nábytek a doplňky již od 1000 Kč.

Udělejte si to doma hezké! Doprava zdarma na veškerý nábytek a doplňky již od 1000 Kč.
Letní grilování, opalování na zahradě nebo terase, návštěvy přátel,... Akce do 12.6.


Více »

Archiv novinek

Reference našich zákazníků